Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MX1.5KE110AE3
MX1.5KE110AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MX1.5KE110AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MX1.5KE110AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 94V 152V CASE-1
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3781 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MX1.5KE110AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 94V 152V CASE-1 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 3781 pcs Data papier M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 94V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 152V Spanning - Onderbreking (Min) 105V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-201AA, DO-27, Axial
Andere namen 1086-9136
1086-9136-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.9A