Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MX1.5KE120CA
MX1.5KE120CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MX1.5KE120CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MX1.5KE120CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 102V 165V CASE-1
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3516 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MX1.5KE120CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 102V 165V CASE-1 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 3516 pcs Data papier M1.5KE6.8A-M1.5KE400CA(e3)
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 102V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 165V Spanning - Onderbreking (Min) 114V
Type Zener Leverancier Device Pakket CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos DO-201AA, DO-27, Axial Andere namen 1086-9145
1086-9145-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 26 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.1A