Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MX15KP24A
MX15KP24A
MX15KP24A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MX15KP24A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MX15KP24A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 40.7V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2170 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MX15KP24A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 40.7V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant