Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MX15KP24AE3
MX15KP24AE3
MX15KP24AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MX15KP24AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MX15KP24AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 40.7V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2172 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MX15KP24AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 40.7V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2172 pcs Data papier M15KP22A - 280CA, e3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 24V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 40.7V Spanning - Onderbreking (Min) 26.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket Case 5A (DO-204AR) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-204AR, Axial
Andere namen 1086-9344
1086-9344-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 369A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MX15KP24A Image
  • Deel#:MX15KP24A
  • fabrikanten:Microsemi