MXLLCE15A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLLCE15A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | MXLLCE15A |
|---|---|
| Fabrikant | Microsemi |
| Beschrijving | TVS DIODE 15V 24.4V CASE-1 |
Product parameter
| Onderdeel nummer | MXLLCE15A | Fabrikant | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 15V 24.4V CASE-1 | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 6046 pcs | Data papier | MLCE6.5-170A |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 15V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 24.4V | Spanning - Onderbreking (Min) | 16.7V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | CASE-1 | Serie | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 1500W (1.5kW) |