Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLLCE170A
MXLLCE170A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLLCE170A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLLCE170A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 170V 275V CASE-1
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6087 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLLCE170A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 170V 275V CASE-1 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6087 pcs Data papier MLCE6.5-170A
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 170V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 275V Spanning - Onderbreking (Min) 189V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket CASE-1 Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-201AA, DO-27, Axial
Andere namen 1086-10175
1086-10175-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.4A
Capacitieve @ Frequentie 90pF @ 1MHz toepassingen General Purpose