Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMBG75A
MXLSMBG75A
MXLSMBG75A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBG75A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMBG75A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 75V 121V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8645 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMBG75A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 75V 121V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8645 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 75V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 121V Spanning - Onderbreking (Min) 83.3V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W