Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMBG78CA
MXLSMBG78CA
MXLSMBG78CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBG78CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMBG78CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 78V 126V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9999 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMBG78CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 78V 126V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9999 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 78V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 126V Spanning - Onderbreking (Min) 86.7V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk