Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMBJ33AE3
MXLSMBJ33AE3
MXLSMBJ33AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBJ33AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMBJ33AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10515 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMBJ33AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10515 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 33V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 53.3V Spanning - Onderbreking (Min) 36.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W