Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMBJ36A
MXLSMBJ36A
MXLSMBJ36A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBJ36A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMBJ36A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8165 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMBJ36A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8165 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 36V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 58.1V Spanning - Onderbreking (Min) 40V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W