Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMBJ58AE3
MXLSMBJ58AE3
MXLSMBJ58AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBJ58AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMBJ58AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9891 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMBJ58AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 58V 93.6V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9891 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 58V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 93.6V Spanning - Onderbreking (Min) 64.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W