Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMBJ6.5CA
MXLSMBJ6.5CA
MXLSMBJ6.5CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBJ6.5CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMBJ6.5CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8642 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMBJ6.5CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8642 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 6.5V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 11.2V Spanning - Onderbreking (Min) 7.22V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk