Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMBJ60CAE3
MXLSMBJ60CAE3
MXLSMBJ60CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMBJ60CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMBJ60CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9789 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMBJ60CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 60V 96.8V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9789 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 60V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 96.8V Spanning - Onderbreking (Min) 66.7V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk