Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLG40CA
MXLSMLG40CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLG40CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLG40CA
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7120 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLG40CA Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 7120 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 44.4V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 40V
Voltage - Breakdown SMLG (DO-215AB) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 3000W (3kW)
Power - Peak Pulse 46.4A Polarisatie DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-12409
1086-12409-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer MXLSMLG40CA Beschrijving TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 64.5V Capacitieve @ Frequentie -
Bidirectionele kanalen No
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXLSMLG36A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB