Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLG45AE3
MXLSMLG45AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLG45AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLG45AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7678 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLG45AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7678 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 45V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 72.7V Spanning - Onderbreking (Min) 50V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-12416
1086-12416-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.2A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXLSMLG45A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Op voorraad:6196
  • Deel#:MXLSMLG48A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
  • Op voorraad:6343
  • Deel#:MXLSMLG43A
  • Beschrijving:TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
  • Deel#:MXLSMLG40A
  • Beschrijving:TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB