Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLG54A
MXLSMLG54A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLG54A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLG54A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7564 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLG54A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 7564 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 54V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 87.1V Spanning - Onderbreking (Min) 60V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-12431
1086-12431-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 34.4A
Capacitieve @ Frequentie - toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXLSMLG58A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB
  • Op voorraad:6179
  • Deel#:MXLSMLG51A
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB