Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLG54CA
MXLSMLG54CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLG54CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLG54CA
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6954 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLG54CA Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 6954 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 60V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 54V
Voltage - Breakdown SMLG (DO-215AB) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 3000W (3kW)
Power - Peak Pulse 34.4A Polarisatie DO-215AB, SMC Gull Wing