Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLG90AE3
MXLSMLG90AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLG90AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLG90AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6269 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLG90AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 90V 146V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6269 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 90V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 146V Spanning - Onderbreking (Min) 100V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMLG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)