Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLG90CAE3
MXLSMLG90CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLG90CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLG90CAE3
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 90VWM 146VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6488 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLG90CAE3 Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 6488 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 100V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 90V
Voltage - Breakdown SMLG (DO-215AB) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 3000W (3kW)
Power - Peak Pulse 20.6A Polarisatie DO-215AB, SMC Gull Wing