Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLJ75CA
MXLSMLJ75CA
MXLSMLJ75CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLJ75CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLJ75CA
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 7302 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLJ75CA Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 7302 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 83.3V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 75V
Voltage - Breakdown DO-214AB Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 3000W (3kW)
Power - Peak Pulse 24.8A Polarisatie DO-214AB, SMC