Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXLSMLJ78CAE3
MXLSMLJ78CAE3
MXLSMLJ78CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXLSMLJ78CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXLSMLJ78CAE3
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6976 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXLSMLJ78CAE3 Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 6976 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 86.7V
Voltage - Doorslagstroom 1 Spanning - Onderbreking (Min) 78V
Voltage - Breakdown DO-214AB Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 3000W (3kW)
Power - Peak Pulse 22.8A Polarisatie DO-214AB, SMC