Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD18KP150AE3
MXPLAD18KP150AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD18KP150AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD18KP150AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 150V 243V PLAD
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD18KP150AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 150V 243V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1601 pcs Data papier MPLAD18KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 150V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 243V Spanning - Onderbreking (Min) 167V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A