Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD18KP15A
MXPLAD18KP15A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD18KP15A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD18KP15A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 15V 24.4V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1818 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD18KP15A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 15V 24.4V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1818 pcs Data papier MPLAD18KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 15V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 24.4V Spanning - Onderbreking (Min) 16.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 18000W (18kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 738A