Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD18KP16CA
MXPLAD18KP16CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD18KP16CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD18KP16CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1424 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD18KP16CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 16V 26V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1424 pcs Data papier MPLAD18KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 16V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 26V Spanning - Onderbreking (Min) 17.8V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 693A Capacitieve @ Frequentie -