Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD18KP90CAE3
MXPLAD18KP90CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD18KP90CAE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD18KP90CAE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 90V 146V PLAD
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD18KP90CAE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 90V 146V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1588 pcs Data papier MPLAD18KP7.0A - 200CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 90V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 146V Spanning - Onderbreking (Min) 100V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 18000W (18kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 124A Capacitieve @ Frequentie -