Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD30KP100CA
MXPLAD30KP100CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD30KP100CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD30KP100CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 100V 162V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 880 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD30KP100CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 100V 162V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 880 pcs Data papier MPLAD30KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 100V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 162V Spanning - Onderbreking (Min) 111V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Andere namen 1086-13361
1086-13361-MIL
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 186A Capacitieve @ Frequentie -