Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD36KP220A
MXPLAD36KP220A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD36KP220A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD36KP220A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 220V 356V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1340 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD36KP220A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 220V 356V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1340 pcs Data papier MPLAD36KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 220V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 356V Spanning - Onderbreking (Min) 245V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 102A