Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD36KP24AE3
MXPLAD36KP24AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD36KP24AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD36KP24AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 39.8V PLAD
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD36KP24AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 39.8V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1299 pcs Data papier MPLAD36KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 24V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 39.8V Spanning - Onderbreking (Min) 26.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 905A