Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD36KP26A
MXPLAD36KP26A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD36KP26A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD36KP26A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 26V 43V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1287 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD36KP26A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 26V 43V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1287 pcs Data papier MPLAD36KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 26V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 43V Spanning - Onderbreking (Min) 28.9V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 838A