Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD36KP36AE3
MXPLAD36KP36AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD36KP36AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD36KP36AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V PLAD
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD36KP36AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1447 pcs Data papier MPLAD36KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 36V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 58.1V Spanning - Onderbreking (Min) 40V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket PLAD Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 36000W (36kW)
Packaging Bulk Verpakking / doos Nonstandard SMD
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 620A