Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXPLAD36KP400CA
MXPLAD36KP400CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXPLAD36KP400CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXPLAD36KP400CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 400V 644V PLAD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1043 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXPLAD36KP400CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 400V 644V PLAD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1043 pcs Data papier MPLAD36KP14A - 400CA
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 400V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 644V Spanning - Onderbreking (Min) 444V
Type Zener Leverancier Device Pakket PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard SMD Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56A Capacitieve @ Frequentie -