Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXRT100KP250A
MXRT100KP250A
MXRT100KP250A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXRT100KP250A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXRT100KP250A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 250V 493V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1445 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXRT100KP250A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 250V 493V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant