Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXRT100KP280AE3
MXRT100KP280AE3
MXRT100KP280AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXRT100KP280AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXRT100KP280AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 280V 552V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1370 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXRT100KP280AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 280V 552V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant