Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMCG150CA
MXSMCG150CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMCG150CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMCG150CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 150V 243V DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5290 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMCG150CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 150V 243V DO215AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5290 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 150V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 243V Spanning - Onderbreking (Min) 167V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Bulk
Verpakking / doos DO-215AB, SMC Gull Wing Andere namen 1086-14253
1086-14253-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A Capacitieve @ Frequentie -
Bidirectionele kanalen 1 toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXSMCG15CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
  • Op voorraad:6167
  • Deel#:MXSMCG13CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB
  • Op voorraad:5049
  • Deel#:MXSMCG14CA
  • Beschrijving:TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB