Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMCG15A
MXSMCG15A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMCG15A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMCG15A
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6001 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMCG15A Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 6001 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 16.7V Spanning - Onderbreking (Min) 15V
Voltage - Breakdown SMCG (DO-215AB) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Power - Peak Pulse 61.5A Polarisatie DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-14255
1086-14255-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer MXSMCG15A Beschrijving TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.4V Capacitieve @ Frequentie -
Bidirectionele kanalen No
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXSMCG14CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 14V 23.2V DO215AB
  • Op voorraad:4761
  • Deel#:MXSMCG15CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
  • Op voorraad:6167
  • Deel#:MXSMCG13CA
  • Beschrijving:TVS DIODE 13V 21.5V DO215AB