Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMCG33A
MXSMCG33A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMCG33A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMCG33A
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5530 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMCG33A Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 5530 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 36.7V Spanning - Onderbreking (Min) 33V
Voltage - Breakdown SMCG (DO-215AB) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Power - Peak Pulse 28.1A Polarisatie DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-14303
1086-14303-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer MXSMCG33A Beschrijving TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO215AB
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.3V Capacitieve @ Frequentie -
Bidirectionele kanalen No
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXSMCG36CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
  • Op voorraad:5015
  • Deel#:MXSMCG33CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB