Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MXSMCG36A
MXSMCG36A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MXSMCG36A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MXSMCG36A
Fabrikant Microsemi Corporation
Beschrijving TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5263 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MXSMCG36A Fabrikant Microsemi Corporation
hoeveelheid beschikbaar 5263 pcs Data papier MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 1
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 40V Spanning - Onderbreking (Min) 36V
Voltage - Breakdown SMCG (DO-215AB) Type Zener
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status Bulk
Ripple Current - lage frequentie General Purpose Power Line Protection 1500W (1.5kW)
Power - Peak Pulse 25.8A Polarisatie DO-215AB, SMC Gull Wing
Andere namen 1086-14307
1086-14307-MIL
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer MXSMCG36A
Beschrijving TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AB Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 58.1V
Capacitieve @ Frequentie - Bidirectionele kanalen No
Gerelateerde producten
  • Deel#:MXSMCG36CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
  • Op voorraad:5015
  • Deel#:MXSMCG33CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 33V 53.3V DO215AB