Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LNT2A153MSEN
LNT2A153MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LNT2A153MSEN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LNT2A153MSEN
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 15000UF 20% 100V SCREW
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 1687 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LNT2A153MSEN Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 15000UF 20% 100V SCREW Leid Free Status / RoHS Status
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 2.500" Dia (63.50mm) Serie LNT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 7.8A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 11.7A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Chassis Mount Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 1.126" (28.60mm)
Hoogte - Zittend (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 15000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 15000µF