Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > LNT2A332MSEN
LNT2A332MSEN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LNT2A332MSEN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LNT2A332MSEN
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 100V SCREW
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 5747 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
15 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LNT2A332MSEN Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 3300UF 20% 100V SCREW Leid Free Status / RoHS Status
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Serie LNT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 3.3A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 4.95A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can - Screw Terminals Temperatuur -40°C ~ 105°C
montage Type Chassis Mount Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.500" (12.70mm)
Hoogte - Zittend (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 3300µF