Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBT1A331MPD8
UBT1A331MPD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBT1A331MPD8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBT1A331MPD8
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 186928 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBT1A331MPD8 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 186928 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUBT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UBT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 310mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 620mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Capaciteit 330µF
toepassingen Automotive
Gerelateerde producten
  • Deel#:UBT1A221MPD8
  • fabrikanten:Nichicon
  • Beschrijving:CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE
  • Op voorraad:282141
UBT1A331MPD Image
  • Deel#:UBT1A331MPD
  • fabrikanten:Nichicon
  • Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL