Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBT1A471MPD1TD
UBT1A471MPD1TD
UBT1A471MPD1TD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBT1A471MPD1TD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBT1A471MPD1TD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
12500 pcs25000 pcs50000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBT1A471MPD1TD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 303995 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUBT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UBT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 340mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 680mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-4487-3 Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 100 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
Capaciteit 470µF toepassingen Automotive