Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBT1C331MPD
UBT1C331MPD
UBT1C331MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBT1C331MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBT1C331MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBT1C331MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 302951 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUBT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie UBT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 340mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 493-14862
UBT1C331MPD-ND
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 100 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C Capaciteit 330µF