Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBT1C102MHD8
UBT1C102MHD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBT1C102MHD8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBT1C102MHD8
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 16V THRUHOLE
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 89254 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
400 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBT1C102MHD8 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 16V THRUHOLE Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 89254 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUBT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UBT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 998.3mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.49A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C Capaciteit 1000µF