Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBT1H331MHD
UBT1H331MHD
UBT1H331MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBT1H331MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBT1H331MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBT1H331MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 151908 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUBT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UBT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 665mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.33A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-14457
UBT1H331MHD-ND
Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 70 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C
Capaciteit 330µF toepassingen Automotive