Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBT1H3R3MPD
UBT1H3R3MPD
UBT1H3R3MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBT1H3R3MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBT1H3R3MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBT1H3R3MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 329152 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUBT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UBT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 30mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 60mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 1.5 Ohms Hoogte - Zittend (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Capaciteit 3.3µF toepassingen Automotive