Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBT2C680MHD
UBT2C680MHD
UBT2C680MHD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBT2C680MHD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBT2C680MHD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBT2C680MHD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 52813 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUBT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UBT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 245mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 367.5mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Capaciteit 68µF toepassingen Automotive