Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UBT2C680MHD8
UBT2C680MHD8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UBT2C680MHD8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UBT2C680MHD8
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 160V THRU HOLE
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 66042 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
300 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UBT2C680MHD8 Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 68UF 20% 160V THRU HOLE Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 66042 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUBT Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 160V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Serie UBT
Rimpelstroom @ Lage frequentie 245mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 367.5mA @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Verpakking / doos Radial, Can Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Fabrikant Standaard Levertijd 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Capaciteit 68µF