Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UFW1C331MPD
UFW1C331MPD
UFW1C331MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UFW1C331MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UFW1C331MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UFW1C331MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 985169 pcs Data papier UFW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UFW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 360mA @ 120Hz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen 493-15123
UFW1C331MPD-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - gedetailleerde beschrijving 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Capaciteit 330µF toepassingen Audio