Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UFW1C333MRD
UFW1C333MRD
UFW1C333MRD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UFW1C333MRD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UFW1C333MRD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UFW1C333MRD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 34702 pcs Data papier UFW SeriesMiniature Type Taping Spec
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Serie UFW
Rimpelstroom @ Lage frequentie 4.8A @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 5.52A @ 10kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Andere namen 493-10984
UFW1C333MRD-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 27 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden 0.492" (12.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Capaciteit 33000µF