Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > UHD1V271MPD
UHD1V271MPD
UHD1V271MPD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UHD1V271MPD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UHD1V271MPD
Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UHD1V271MPD Fabrikant Nichicon
Beschrijving CAP ALUM 270UF 20% 35V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 292738 pcs Data papier Miniature Type Taping SpecUHD Series Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 35V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Serie UHD
Rimpelstroom @ Lage frequentie 875mA @ 120Hz Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.25A @ 100kHz
ratings - Polarisatie Polar
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial, Can
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Afstand tussen de draden 0.138" (3.50mm)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Impedantie 41 mOhms
Hoogte - Zittend (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
gedetailleerde beschrijving 270µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Capaciteit 270µF